Sanat Yoluyla Eğitimin Gücünü Sergilemek ve Kutlamak

Fotoğrafçı Julian Germain Sınıf Portreleri serisinden esinlenildi.

InSEA, her kiminle, nerede olursanız olun kendi öğretim "mekanı" nızın bir fotoğrafını göndermenizi isteyerek, dünyanın her yerinde görsel sanat eğitimini kutlamak istiyor. Bunu nasıl yapacağınızı seçebilir ve istediğiniz kadar yaratıcı olabilirsiniz. Resimlerinizin içinde insanlar kullanılıyorsa, bunun için izinlerini mutlaka alınız. Lütfen gönderilen tüm fotoğrafların herkese açık alanda olacağının farkında olunuz. Fotoğraflarınızı çevrimiçi bir galeride ve videoda #moreARTnotless hashtag başlığı altında birleştirip paylaşacağız. Bu, 2018 UNESCO Uluslararası Sanat Haftasını kutlama yolumuzdur, bu yüzden fotoğrafınız 18 Mayıs'tan önce yüklenmeli veya e-posta ile gönderilmelidir.

İşlem çok basittir. Sahnenizi oluşturunuz, fotoğrafınızı çekiniz ve gönderiniz, ya Facebook sayfamızdaki https://www.facebook.com/groups/InSEAOfficial/  adresinden yada Twitter'dan #moreARTnotless olarak yada @INSEA_Blog'da, ya da Instagram üzerinde aynı hashtag'i kullanarak @insea_art_ed etiketleme yapılabilir. Ancak tüm bunlar sizin için karmaşık görünüyorsa, o zaman sadece bize e-posta gönderiniz: moreartnotless@gmail.com 

Lütfen afişi paylaşınız, yazdırınız, sergileyiniz ve bir fotoğrafla sanat eğitiminin gücünü sergilememize yardımcı olunuz.

Çok teşekkür ederiz.

Sanatı seviyoruz.

 

Share this post